Hotel CRVENA LUKA Family Hotel****

Poloha: Rezort sa nachádza v blízkosti pieskovej pláže v príjemnom prostredí borovicových hájov.

Služby, šport, zábava: recepcia, parkovanie, vnútorný bazén, sauna, fitnes, reštaurácia, pizzeria, lobby bar s terasou, beach bar, strešný bar, obchod, živá hudba a bohatá ponuka programov, vonku detský kútik a kluby pre deti i mladistvých, možnosť prenájmu auta i člnov, taxislužba, ponuka športových aktivít (plavba, potápanie, jazda na koni, cyklistika).

Ubytovanie:

Dvojlôžková izba Standard: ma rozlohu 30 m², balkónom s výhľadom na more,  kúpeľňu, klimatizáciu, WiFi , satelitnú TV, stôl s posedením, fén, trezor .Izba nema možnosť prístelku.

Izba Superior :ma rozlohu 30 m², balkónom s výhľadom na more alebo na stranu park,  kúpeľňu, klimatizáciu, WiFi , satelitnú TV, stôl s posedením, fén, trezor. Izba ma možnosť prístelku pre dieťa do 14 r.. 

Rodinná izba Standard:ma rozlohu 38 m² s možnostou ubytovať tri dospelé osoby. Rodinné izby sú  orientované na stranu more, maju balkón,  kúpeľňu, klimatizáciu, WiFi , satelitnú TV, stôl s posedením, fén, trezor.

Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov.

Pláž: piesková, 30 m.

Cenník Hotel CRVENA LUKA Family Hotel****

Cena zahŕňa:
ubytovanie na osobu na 7 nocí, raňajky, klímu, cena je s dph
Povinné príplatky:
Cena nezahŕňa:
pobytovú taxu 20€/os.-týždeň (plati sa na mieste), cestovné poistenie , doplatok za večere/os(od 14 rokov)-týždeň 165€, doplatok za večere/(6-14 rokov)-týždeň 115€, dieťa 6-14 rokov na prístelke plati 150,-€/týždeň, parkovanie (platí sa na mieste) 5-8€/deň