Hotelový komplex HOLIDAY VILLAGE SAGITTA

Poloha: hotelový komplex Holiday Village Sagitta (bývalý hotel Ruskamen) sa nachádza na peknej ohruhliakovej pláži dlhej 600 m v borovicovom háji pod magistrálou na ploche 40 ha. Od mesta Omiš je vzdialený cca 7 km. Komplex pozostáva z izieb, apartmánov a bungalovov.

Služby, šport a zábava: reštaurácia, vonkajší bazén, potápanie, v meste Omiš športový, kultúrny a spoločenský život (škola paraglidingu, rafting na rieke Cetina, paintboll).

Ubytovanie:

izby - klimatizované 2-lôžkové izby, kúpeľňa/WC, sušič na vlasy, TV/SAT, chladnička, telefón, balkón s výhľadom na more.

App/2+2 – spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s rozkladacím lôžkom pre 2 osoby, kuchynský kút, kúpeľňa/WC, TV/SAT, klimatizácia,  telefón, 2 balkóny.

Bungalov/2+1 (štúdio) – jedna miestnosť s manželskou posteľou, rozkladacím lôžkom pre 1 osobu, kuchynským kútom, kúpeľňa/WC, klimatizácia, terasa so stolom a stoličkami.

Bungalov/2+2 – spálňa pre 2 osoby, obývacia miestnosť s lôžkom pre 2 osoby a kuchynským kútom, kúpeľňa/WC, klimatizácia, terasa so stolom a stoličkami.

Stravovanie: all inclusive light.

Pláž: bezprostredná blízkosť okruhliakovej pláže, 10-50 m.

 

Cenník Hotelový komplex HOLIDAY VILLAGE SAGITTA

Cena zahŕňa:
ubytovanie na osobu na 7 nocí, all inclusive light, cena je s dph
Povinné príplatky:
pobytovú taxu 20,-€/týždeň/os. od 18 r., pobytovú taxu 10 ,-€/týždeň/dieťa 12-18 r.,
Cena nezahŕňa:
cestovné poistenie , parkovanie (platí sa na mieste) 7,-€/deň/auto