ELAPHUSA

Poloha: luxusnýhotel sa nachádza blízko mora, cca 50 m okruhliakovej pláže. Do centra mesta Bol a taktiež na známu pláž „Zlatni rat" sa dostanete pešou chôdzou za 10 minút. Nie je možný pobyt s domácim zvieraťom.

Služby, šport, zábava: recepcia, reštaurácia, 2 x týždenne „dalmatínska večera", lekár, taverna, bar, plážový bar, „wellness & beauty" centrum (kadernícky salón, jacuzzi, biosauna, fínska a turecká sauna, thalasoterapia, aromaterapia, masáže, špeciálne programy ako antistresový a pod.), konferenčná miestnosť, internetový kútik za poplatok, terasa. Všetky priestory sú klimatizované. Ďalej sa v hoteli nachádza vnútorný a vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, slnečníky, ležadlá, fitness, animačné programy pre deti a dospelých, tenisové centrum (tenisová škola, 26 tenisových kurtov), stolný tenis, plážové športy, vodné športy, v blízkosti detské ihrisko, pred hotelom parkovisko.

Ubytovanie:

Izby ŠTANDARD strana park/more - klimatizované 2-lôžkové izby bez možnosti prístelky, kúpeľňa/s WC, sušič na vlasy, SAT/TV, telefón, internet, minibar, balkón.

Izby SUPERIOR strana park/more priestrannejšie klimatizované 2-lôžkové izby, s možnosťou prístelky (rozkladací gauč pre 1 dospelú osobu alebo pre 2 deti do 10 rokov), kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, SAT/TV, telefón, internet, minibar, balkón/alebo bez balkóna.

Stravovanie: polpenzia ( raňajky a večere formou bufetových stolov).

Pláž: okruhliaková, 50 m.

Cenník ELAPHUSA