Hotel POST***

Poloha: rodinný hotel sa nachádza v dedinke Fusch na úpätí najvyššieho vrchu v Rakúsku Grossglockner v lyžiarskom Euroregióne Karpun - Zell am See. Cca 50 m od hotela je lyžiarsky vlek pre dospelých a deti s lyžiarskou školou a možnosťou rodinného sánkovania. Priamo pred hotelom vedie bežecká dráha. V letnom období sú tu ideálne podmienky na turistiku, cykloturistiku a horolezectvo. V najbližšom okolí sa nachádza cca 130 km zjazdových lyžiarskych tratí a 40 km cyklistických a turistických chodníkov. Hostia ubytovaní v hoteli majú zľavnené vstupné do Tauern Spa Therme v Kaprune.

Vzdialenosť vlekov: Fusch (805 m n.n.) 50 m od hotela, Maiskogel (1.675 m n.m.) vleky priamo z Kaprunu - cca 15 km od hotela, Schmittenhohe (2.000 m n.m.) vleky priamo z Zell am See a Schuttdorf - cca 11 km od hotela, ľadovec Kitzsteinhorn (3.203 m n.m.) cca 22 km od hotela.

Vybavenie: recepcia, reštaurácia, sauna, stolný tenis, gulečník, miestnosť s krbom, bezdrôtové pripojenie na internet zdarma, úschovňa lyží a parkovisko.

Ubytovanie: dvoj, troj a štvorlôžkové izby s kúpeľňou/WC, TV, internetom, väčšina izieb s balkónom.

Stravovanie: polpenzia (raňajky formou bufetových stolov, večera výber z menu + 1 nápoj).

 

Ďalšie ubytovanie podobné Hotel POST***

Penzión OBERSCHNEIDER***
Penzión OBERSCHNEIDER***

rodinný penzión sa nachádza v stredisku Kaprun priamo pri Tauern Spa Therme a cca 100 m od...

od €

Hotel POST***
Hotel POST***

rodinný hotel sa nachádza v dedinke Fusch na úpätí najvyššieho vrchu v...

od €

Pension PINZGAUERHOF
Pension PINZGAUERHOF

Penzión Pinzgauerhof sa nachádza  na okraji Kaprunu cca 800 m od jeho centra a len 50 m...

od €